Rusza rekrutacjaSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że rekrutacja do projektu „Mali Odkrywcy”

rozpoczyna się w dniu 4.03.2019 roku i potrwa do dnia 25.03.2019 roku do godz. 15:00

W ramach projektu planowane jest utworzenie 40 nowych miejsc żłobkowych dla dzieci od 9 miesiąca życia do 3 lat.

Żłobek znajduje się przy ul. Wiejskiej 20 w Oleśnicy. Placówka czynna będzie od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 – 17.00. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, ciekawe zajęcia dodatkowe wspierające rozwój dziecka oraz  wyżywienie (własna kuchnia).

Szczegółowe zasady rekrutacji zamieszczone zostały w   Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie  „MALI ODKRYWCY”

 

Dokumenty rekrutacyjne  można składać  od 4 do 25 marca 2019   r.  do godz. 15:00:

1) osobiście w Biurze Projektu „Mali Odkrywcy ”ul. Łąkowa 1F,  w Oleśnicy, od poniedziałku do piątku w godz. 17-19 (zaklejona koperta – z dopiskiem  Projekt Unijny),

2) pocztą elektroniczną na adres – rekrutacja@maliodkrywcy.net (w przypadku składania dokumentów pocztą elektroniczną należy w tytule wiadomości podać imię i nazwisko dziecka oraz dopisek – Rekrutacja projekt, do  wiadomości  należy dołączyć skan podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z kompletem załączników),

3) pocztą tradycyjną na adres Żłobek Mali Odkrywcy, ul. Wiejska 20, 56-400 Oleśnica, z dopiskiem Projekt Unijny (w przypadku składania dokumentów za pośrednictwem poczty  o dochowaniu terminu decyduje data ich wpływu).

 

Uczestnictwo w projekcie „Mali odkrywcy”, dofinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, wiąże się z bezpłatnym pobytem dziecka w żłobku „Mali odkrywcy” w okresie realizacji projektu. Rodzice pokrywać będą wyłącznie koszt wyżywienia w kwocie ok. 7 zł dziennie.

Jeżeli nie jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w projekcie a umieszczeniem dziecka w żłobku „Mali odkrywcy” na zasadach ogólnych, proszę o informację telefoniczną lub mailową, zostaną Państwu przekazane niezbędne informacje.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 730 137 137.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół „Małych odkrywców”

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

1.   Formularz zgłoszeniowy | 2.   Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego | 3.    Klauzula RODO

 

  • Share:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this