PODSUMOWANIE ROKU 2020!Z pewnością można go nazwać nieprzewidywalnym i pełnym emocji. W tym roku każdy z nas zrobił krok do przodu i właśnie tym chcielibyśmy się z Wami podzielić.
#Mali i #WięksiOdkrywcy pokonywali stres, łamali schematy i wciąż uczyli nas – dorosłych – beztroski, doceniania codziennych radości, akceptacji i nietuzinkowego spojrzenia na świat. Towarzyszyliśmy nowym, często pierwszym słowom, radościom, złościom i porozumieniom. Zaopatrzyliśmy się w szereg pomocy dydaktycznych. W tym roku cała kadra brała udział w różnych kursach i szkoleniach, aby nasza praca była jak najbardziej efektywna. Część z nas rozpoczęła studia i cykle kursów by poszerzyć swoje kwalifikacje. Nie będę wspominać o szeregu warsztatów w których braliśmy udział.
Jak widzicie, był to dla nas wszystkich bardzo pracowity i owocny rok.
Dziękuję rodzicom za zaangażowanie i wsparcie, za rady i zaangażowanie w tworzeniu tego miejsca. Dziękuję całej kadrze za ogrom pracy, którą wkładacie również w siebie, by stworzyć to miejsce lepszym. Dziękuję wszystkim osobom, które nas wspierają i dzielą się dobrym słowem.
Myślę, że w tym roku udowodniliśmy sobie wszyscy, że nie ma rzeczy niemożliwych. I życzę Wam, aby każde z wyzwań, które będzie nam towarzyszyło w 2021 roku pokazało, że nawet te najtrudniejsze sytuacje są do przejścia. Tylko warto to robić wspólnie.
Szczęśliwego Nowego Roku!
  • Share:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this