Otwieramy przedszkole!Z wielką radością chcielibyśmy poinformować Państwa, że z początkiem września bieżącego roku w ramach działalności naszej placówki Mali Odkrywcy przy ulicy Wiejskiej w Oleśnicy powstaje grupa przedszkolna.

Podobnie jak w przypadku naszego żłobka, przedszkole będzie miejscem, w którym priorytetem jest pełne zrozumienia zarówno dla potrzeb jak i zainteresowań dziecka. Chcemy inspirować i pokazać dzieciom świat.

W ramach podstawowej opłaty oferujemy autorski program zajęć, obejmujący między innymi logorytmikę, zajęcia sensoplastyczne, bajkoterapię, zajęcia z logopedą i fizjoterapeutą, zooterapię, warsztaty kulinarne, naukę języka angielskiego i hiszpańskiego oraz wiele innych elementów nowoczesnej edukacji przedszkolnej.

Bardzo ważna jest dla nas możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jesteśmy na etapie zagospodarowania obszernego terenu zielonego, w którym znajdą się między innymi piaskownice, kuchnie błotne, ścieżki sensoryczne, warzywnik, ekologiczny plac zabaw i bardzo dużo zieleni.

Ponadto elementem, który wyróżnia nas na tle podobnych placówek, jest własna kuchnia. Na miejscu przygotowujemy zdrowe i smaczne posiłki.

Dla zapewnienia szczególnej wygody rodziców i dzieci, na terenie placówki znajduje się parking z 16 miejscami postojowymi. Cała strefa umożliwia bezpieczne i komfortowe dotarcie do budynku bez pośpiechu i konieczność poszukiwania miejsca do parkowania.

Na chwilę obecną w grupie przedszkolnej mamy jeszcze 3 wolne miejsca. Zainteresowanych rodziców i opiekunów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 730 137 137 lub adresem mailowym rekrutacja@maliodkrywcy.net.

Zespół Małych Odkrywców

 

  • Share:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this