JAK OSWOIĆ ADAPTACJĘ?Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. Być może stoi przed Wami wybór czy zostać z dzieckiem, zostawić pod opieką niani albo skorzystać z usług żłobka.
Przez ostatni czas pracowałam nad szkoleniem dla rodziców, aby wspomóc Was w procesie adaptacji. W #MałychOdkrywcach oferujemy tego rodzaju zajęcia, jednocześnie zdaję sobie sprawę, że nie jest ona organizowana we wszystkich placówkach, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom serdecznie zapraszam na bezpieczną adaptację – zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, bez względu na to, z usług jakiej placówki zdecydowaliście się skorzystać.
W ramach usługi świadczenia opieki nad dziećmi do lat 3 oferujemy:
– warsztat z rodzicami, na którym omówimy co oznacza, że dziecko jest gotowe na żłobek, jak przygotować siebie i malucha na nową przygodę i co zrobić w momencie kryzysu?
– adaptację na sali, na której będą obecne dzieci wraz z rodzicami. Tam znajdziecie przestrzeń i zajęcia, aby oswoić się z nową rzeczywistością i w towarzystwie najbliższej osoby poszerzać swoje granice.
Warsztaty z rodzicami odbędą się 10.06.2022 w godzinach od 17:00 do 19:00.
Adaptacja z dziećmi odbędzie się w czerwcu w dniach: 13, 15, 20, 22, 27 w godzinach od 16:00 do 17:00.
Cennik usług opieki do lat 3 związanych z adaptacją dziecka do żłobka:
– warsztat + 5 zajęć wraz z dziećmi to 350 zł
– 5 zajęć: 250 zł
– jednorazowy udział w zajęciach: 65 zł
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: biuro@maliodkrywcy.net w tytule wpisując „Adaptacja”, a w treści: imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, telefon kontaktowy do rodzica oraz wybrany rodzaj pakietu.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 730 137 137.
Zgłoszenia przyjmujemy do 05.06.2022 r.
  • Share:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this